0 454 315 14 49
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
BİZ KİM MİYİZ?

Firma Tarihçesi

Firmamız Giresun ilinin Bulancak ilçesinde 1996 yılında ZERE SAN MAKİNA olarak İsmail ZERE tarafından faaliyete başlamıştır.

Türkiye’de ilk defa yerli olarak Çift Makaralı Sürütücüler, Tomruk Yükleme Vinçleri ve değişik türde Orman Makineleri yaparak, Orman İşletme Müdürlüklerine yeni tip sürütücüleriyle hizmetine devam etmektedir.

1980 yılından itibaren yeni imalatlar yaparak her türlü teknolojik gelişmeye ve kalitesine devam etmektedir.  Kuruluş yılından itibaren teknolojik değişmeleri yakından takip eden firmamız, bu tarihten beri Tomruk Çekici Vinç,  Tomruk Yükleyici Vinçler ve yeni imalatı olan Toprak Eleme Makinesi üreterek Şahıs ve Devlet firmalarının hizmetine sunmaya devam etmektedir.

01.01.2015 tarihinden itibaren ZERE SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak büyüme yolunda kurumsal bir şirket olmuştur.

Yurtiçi ve yurt dışına yönelik çalışmalarında her türlü teknolojik gelişmeyi ve kaliteyi prensip edinmiş olup, devamlı değişme,  gelişme yolunda büyük adımlarla yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

  • İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
  • Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmek.
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyonumuz

Ülke kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak yeterli, ekonomik, kaliteli ve çevreye duyarlı bir şekilde üretim yapmaktır.